Taxify juhtide teenistused võivad erineda sõltuvalt sellest, millal ja kus juht sõidab. Aga kus ja millal on siis kasulik töötada?

Üritused

Esiteks on kasulik jälgida Tallinnas ja lähiümbruses toimuvaid üritusi. Selleks on mitmeid veebirakendusi, näiteks https://www.minek.ee/tallinn või siis Facebooki ürituste lehekülg https://www.facebook.com/events/upcoming, kust leiab alati ülevaate lähipäevil ja tuleval nädalal toimuvatest üritustest. Suurüritused toovad kokku tuhandeid inimesi ja on suurepärane teenimisvõimalus Taxify juhtidele.

Kus sõita?

Siin on meie 2017 statistika nende piirkondade kohta, kus vabadest autodest sageli puudu jääb. Selle põhjal võib öelda, et neid on ühtlaselt nii Tallinna kesklinnas kui kõikjal lähivaldades. Ühesõnaga igal pool, kus inimesed liiguvad. Seega ei saa otseselt ühtegi piirkonda eraldi välja tuua.

Sinise ja punasega märgitud aladelt on kliendid 2017 aasta jooksul tahtnud Taxify'd tellida, kuid ühtegi vaba autot ei ole hetkel saadaval olnud.

Millal sõita?

Siin tuleb välja kõige suurem erinevus juhtide teenistuse osas. Kui sõita kõrgema nõudlusega aegadel, rakenduvad Taxify dünaamilised hinnad ja juhtide teenistus on vastavalt suurem. Seda infot saadame kõikidele oma juhtidele iganädalases uudiskirjas, kuna tipptunnid muutuvad vastavalt linnas toimuvatele üritustele või näiteks ka vastavalt ilmale.

Mida veel tähele panna?

Iganädalases uudiskirjas on alati info ka kassagarantiide ning boonuste kohta. Täites kõiki tingimusi, on võimalik oma teenistust veelgi kasvatada.

Boonused

  • Tee vähemalt 30 sõitu nädalas ning saad 7% boonust (vahendustasu langeb 13% peale).
  • Tee vähemalt 60 sõitu nädalas ning saad 10% boonust (vahendustasu langeb 10% peale).
  • Tee vähemalt 100 sõitu nädalas ning saad 13% boonust(vahendustasu langeb 7% peale).

Kassagarantiid


Kassagarantii tingimused on pidevas muutumises sõltuvalt nõudlusest. Sellekohane info saadetakse juhtidele alati jooksvaks nädalaks päev varem. Üldiselt on tingimuseks vähemalt 90% tellimuste vastu võtmine, garantiil on ajaline piir (näiteks ole 3 tunnisel perioodil tööl vähemalt 2,5 tundi) ja täida teatud arv tellimusi tunnis (näiteks 1,5 tellimust tunnis). 


Rohkelt sõite!

Did this answer your question?