Põhjuseid võib olla erinevaid, näiteks:

Keeldutud tellimused:

Taxify juhikonto blokeeritakse, kui keeldud üle 25% Sulle pakutud sõitudest. Arvesse võetakse viimast 80 sulle esitatud tellimust. Valimist jäävad välja sinu tööraadiusest väljast poolt tulnud tellimused. Kui klient tellib Taxify kaudu sõidu ning sa kinnitad selle, siis sõidust ilma mõjuva põhjuseta keelduda ei tohi. Hoiame keeldutud sõitudel silma peal ning tegeleme selliste olukordadega vastavalt.

Kui sõita on tarvis kaugesse sihtpunkti ning see võtab tavalisest rohkem aega, siis soovitame alati kliendile ette helistada ning veenduda, et sõit on ikka soovitud ning tellija on nõus ootama. 

Maksmata arve:

Taxify juhikonto läheb lukku, kui Sul on Taxify'le tasumata arve. Saadame Sulle igal kuul arve, kui Su juhisaldo on miinuses, mis tähendab, et toodud tähtajaks tuleb summa Taxify'le üle kanda. 

Hinnang/reiting:

Iga klient saab peale sõitu anda oma hinnangu 5-palli skaalal juhi/sõidu kohta.
Et püsida meie süsteemis, peab keskmine juhireiting olema 4,5. Reiting võtab arvesse 40 viimast sõitu. Me vaatame üle kõik madalamad reitingud ning informeerime vajadusel juhti ja/või klienti.

Juhtidel ei ole kunagi lubatud pöörduda klientide poole reitinguga seotud küsimustes. Vajadusel palume küsimustega alati pöörduda meie poole kirjalikult info@taxify.eu.

Kui tuvastame muid ebatavalisi või pahatahtlikke mustreid juhi kontol, siis võib tekkida vajadus see konto blokeerida.

Did this answer your question?