Soovitame kõikidel juhtidel kasutada kaasaegset nutiseadet, kuna vanemad, ebastandardsed telefonid ning tahvelarvutid ei pruugi olla piisavalt võimsad.
Seade peab olema piisavalt võimekas, et see suudaks korraga hoida töös juhiäppi, navigatsioonitoiminguid ning ka muid vajalikke rakendusi. Seadme valikul tasuks kindlasti kontrollida, et see toetaks 4G internetti. Enne uue telefoni ostmist võib meilt loomulikult nõu küsida. 

Palume alati veenduda, et kasutusel oleks kõige uuem juhirakenduse versioon.
Selleks mine kas Google Play Store-i või Apple poodi (iTunes & App Store), leia Taxify Driver äpp ning laadi see alla. (Selleks võib olla nõutud WiFi ühendus.)

Soovitame tungivalt panna peale automaatse rakenduse uuendamise, et kasutusel oleks alati kõige värskem ja kõige paremini töötav versioon. 

Android:

 1. Ava Google Play poe rakendus "Google Play Store"
 2. Puuduta valikuid "Menüü" ja siis "Minu rakendused ja mängud"
 3. Vali Taxify juhi rakendus ning puuduta valikut "Rohkem"
 4. Märgi ruut valiku „Automaatne värskendamine” kõrval
 5. Vajadusel aktualiseeri oma Google Play Service äppi (seda äppi kasutab Google Play, et hoida Sinu teisi nutiseadmesse laaditud rakendusi aktuaalsetena)

iOS:

 1. Ava "Settings"
 2. Puuduta valikut "iTunes & App Store"
 3. Kontrolli, et äppidel (Apps) on sisse lülitatud "Automatic updates"

Viimaks veendu, et Sa kasutad kiireimat 4G internetti. Iga kuu tuleks arvestada 1-2 GB andmemahuga.
Selleks pöördu palun oma mobiilse interneti teenusepakkuja poole.

Mida teha, kui kliendiga sõidu ajal tekib probleem äppiga?

 1. Kui äpp jookseb kokku, siis esimese asjana tee telefonile taaskäivitus (restart). Sõidu andmed on meie serveris olemas ning ei pea kartma, et sõit selle pärast ära lõppeks. 
 2. Juhul kui taaskäivitus ei toiminud, siis teha kliendiga kokkuleppe hind võttes arvesse kaua sõit kestis ja kui pikk marsruut oli. Võimalusel tee hinna ülevaatus. Sellisest olukorrast teavitada meid esimesel võimalusel
 3. Kui kliendil on valitud Taxify makse ja Teie juhiäpp on kokku jooksnud ning Sa ei saa sõitu korrektselt lõpetada, siis tee ka siis kliendiga kokkulepe hinna osas. Kui rakendus hakkab uuesti tööle, siis tee koheselt hinna ülevaatus vastavalt kliendiga kokkulepitule. Kui Te kliendiga kokkulepet ei saavuta, siis tee siiski hinna ülevaatus ning andke meile olukorrast teada - saame vajadusel orienteeruva hinna välja arvutada ning kliendiga ühendust võtta, et seda kinnitada. 

Mida teha kui äpp jääb laadima?

Äpp jääb laadima juhul, kui sinu internetiühendusega on probleeme. Et veenduda interneti töötamises proovi avada mõnda populaarset lehekülge nagu näiteks Postimees.ee.

Hinnaülevaatus tuleb teha alati, kui hinnaarvestuses tekkis probleem ning sellest meile teada anda aadressil info@taxify.eu.

Did this answer your question?