Registreerimine

Esmalt tuleks registreerida otse meie partnerite lehel.

Seal saad ära täita kõik vajaliku info, sisestada dokumendid ning oma taotluse kinnitada. Avalduse täitmise järgselt saab juht e-maili peale lingi, kus ta saab end registreerida koolitusele endale sobival päeval. Peale seda ei ole vaja klienditoega eraldi ühendust võtta, meie koolituspersonal vaatab taotlused üle, küsib vajadusel lisainfot ning annab teada edasistest sammudest juba koolitusel.

Enne seda võid tutvuda Taxify platvormi kasutusjuhendiga:

Teenuse kasutamise põhimõtted
Lühike videotutvustus

Nõuded taksoteenust pakkuvale autole ja juhile:

Auto ei tohi olla vanem kui 13 aastat, seda tuleb hoida suurepärases seisukorras ning sõiduteenuse pakkumise ajal väga puhtana nii seest kui väljast; olema konditsioneeriga.
Takso peab vastama KOV määratud nõuetele. Taksol peavad olema kõik taksotunnused ja -varustus (hinnakiri, taksomeeter, plafoon) ning -dokumendid (sõidukikaart, taksomeetri kohandamistunnistus).
Taksojuhil peavad olema kõik vajalikud load ja dokumendid (läbitud taksojuhi ametikoolitus, taksoveoluba).

Nõuded privaatjuhi autole ja juhile:

Auto ei tohi olla vanem kui 10 aastat; auto peab olema vähemalt 4 uksega keskklassi auto (sedaan, universaal või suurem).
Auto tuleb hoida suurepärases seisukorras ning sõiduteenuse pakkumise ajal väga puhtana nii seest kui väljast; olema konditsioneeriga.
Autojuhil peab olema korralik ja puhas taust (puuduvad alkoholijoobes juhtimise või kriminaalkaristused); juhil ei tohi olla esmased juhiload.

Vajalikud dokumendid sõidujagajale:

Karistusregistri väljavõte.
Isikut tõendav dokument (kehtiv ID-kaart või pass).
Auto tehniline pass.
Kehtiv juhiluba (ei tohi olla esmane juhiluba).

Avalduses on vajalik isikliku pangakonto numbri lisamine (IBAN formaadis, leiate internetipangast), et saaksime Teile vajadusel ülekandeid teha.

Kui tekib registreerimisega või koolitustega seoses küsimusi, siis palun võtke ühendust: konto@taxify.eu.

Teenustasud

  • Taxify juhtidel on fikseeritud teenustasu 20% sõidu kogusummast. Lisanduvad ja boonused ja kassagarntiid, mille kohta edastatakse juhtidele info iganädalase uudiskirjaga.

Soodustused

Taxify juhtidele kehtib väga palju erinevaid soodustusi (kütus, autopesud, rehvivahetused jmt) millega soovitame kindlasti tutvuda.

Soodustused leiate siit.

Did this answer your question?