1. Hetkesaldo äppis iganädalase arvestusega - läheb nulli igal pühapäeva öösel vastu esmaspäeva ning selle põhjal tehakse Sulle iga nädal väljamakse.

2. Raamatupidamislik saldo sinu ja Taxify vahel igakuise arvestusega - vajadusel koostatakse Sulle kuu lõpus arve juhul, kui Sinu saldo on kuu viimasel päeval negatiivne. 

Kuidas enda saldot arvutada?

Siin tuleb arvesse võtta:

Mis toob juhisaldosse raha sisse? 

  1. Taxify maksed, kust on maha arvestatud teenustasu.
  2. Boonused (kompensatsioonid, kampaaniate boonused jms). 

Mis viib juhisaldost raha välja? 

  1. Teenustasud sularaha- ja kaarditeminali maksete eest. 

Arve koostame Sulle juhul, kui kuu viimasel päeval on Sinu juhisaldo miinuses. Arve tuleb tasuda 14. kuupäevaks. Maksmata arve korral juhikonto blokeeritakse.

Oma hetkesaldo kokkuvõtteid saate näha kogu aeg oma juhiäppis vajutades saldo näidule. Hetkesaldo võtab arvesse kõiki tehingud, arvestades maha teenustasu Taxify'le. Saldo vaates näed palju on igal perioodil olnud Sulle sularaha makseid, Taxify makseid ja boonuseid ning samuti saad ka ülevaate sellest, kui palju on neto- ning brutotulu.

Hetkesaldo aktualiseerub umbes iga 30 minuti tagant.

Miks ei saanud ma teisipäeval väljamakset?

Kui me esitasime Sulle eelmise kuu eest arve, mida sa ei ole meile veel tasunud, siis süsteem Sulle väljamakset ei tee. Kui Sa tasud vahepeal arve, siis maksame Sinu positiivse saldo välja järgneval nädalal. 

Did this answer your question?