Peamised põhjused selleks on:

1. Tellimuste tühistamine:

Taxify konto blokeeritakse, kui tühistad liiga palju sõite ilma mõjuva põhjuseta. Palun pidada meeles, et kui tellid auto ning kinnitad oma tellimuse, siis juht arvestab sellega ning asub Su juurde teele. Kui Sa tellitud sõidu ajal selle põhjuseta tühistad, on see lisatöö nii juhile kui ka meile. Hoiame tühistatud sõitudel silma peal ning tegeleme selliste olukordadega vastavalt.

Kui tellid auto kaugemasse kohta, siis reeglina helistab juht Sulle, et sõit üle kinnitada. Samuti saad peale tellimuse kinnitamist ise juhiga ühendust võtta telefoni ning sõnumi teel.

2. Probleemid pangakaardiga
:

Kui peaks esinema probleeme Su pangakaartiga (kasutades Taxify makset) ning meil ei õnnestu tehtud sõidu/sõitude eest kontolt vajalikku summat maha arvestada, siis peame me samuti sulgema sellise kasutaja Taxify konto.

Sellest informeerime kasutajat kirja teel ning palume kaartiga soetud probleem lahendada, nt. lisada pangakontole vahendeid või siduda Taxify kontoga teine kaart.
Vastasel juhul käsitletakse olukorda kui maksmata sõitu.

Infot kaardiprobleemide kohta leiate siit:
http://help.taxify.eu/taxify-estonia/miks-ma-ei-saanud-pangakaarti-lisada

3. Maksmata sõit
:

Taxify konto blokeeritakse, kui oled jätnud Taxify sõidu eest maksmata. Olles alla laadinud Taxify kliendirakenduse, on kasutaja nõustunud vastavate kasutustingimustega, mile kohaselt on teenuse kasutajal kohustus tasuda kasutatud teenuse eest.

Kui kasutad Taxify makset (oled sidunud oma Taxify konto pangakaartiga) ning oled selle maksemeetodiga tellinud Taxify sõidu kolmandale isikule, siis raha läheb maha Sinu pangakontolt. Ei kolmas isik, ega ka juht, ei saa valitud maksemeetodit muuta.

  • Kui sõitu tellides on valitud Taxify maksemeetod, siis näeb juht vastavat teadet oma juhirakenduses ning sellisel juhul teist maksemeetodit kasutada ei saa.
  • Kui sellist teadet juhirakenduse ekraanil ei ole, siis ei ole ka valitud maksemeetodiks Taxify makset ning tasuta tuleb sularahas.
  • Taxify teenuse kasutamine on lubatud ainult tellijale endale. 
  • Käimasoleva sõidu ajal lisatellimust teha ei saa.

4. Kliendireiting:

Nii nagu iga klient saab sõidu lõppedes hinnata sõitu/juhti, nii saavad ka kõik juhid hinnata klienti.

Soovime Teile pakkuda kõige mugavamat ning soodsamat sõiduteenust, kuid eeldame samuti, et klient suhtub juhti ning sõidukisse lugupidavalt.

Kui minil põhjusel on juhil tulnud anda sõitjale negatiivne hinnang, siis võib samuti olla vajalik sulgeda Taxify kliendikonto. Sellised olukorrad kontrollime loomulikult vajadusel üle iga juhi ning kliendiga eraldi.

Kui me tuvastame kliendi puhul mõne muu ebatavalise või pahatahtliku käitumismustri, siis võime kaaluda rakenduse kasutamise kas ajutist või alalist piiramist ning vajalike vastumeetmete rakendamist.

Did this answer your question?