Vecgada vakarā un Jaunā gada rītā cenas būs dinamiskas un svārstīsies līdz: 2.13 eiro par iekāpšanu, 0.71 eiro par kilometru un 0.14 eiro par minūti balstoties pēc pieprasījuma un piedāvājuma.  Tas ir tarifs, kas nepārsniedz Rīgas noteikumos pieļauto.

Kāpēc Taxify piemēro augstāku tarifu?

Jaunā Gada naktī tūkstošiem cilvēku vēlas izsaukt braucienu vienlaicīgi, un pieprasījums šajā naktī var būt pat 14 reižu lielāks kā ikdienā. Turpretī vadītājiem tā ir nakts, ko tie nepavada kopā ar saviem tuvajiem, tāpēc mēs izvērtējām iespēju ļaut vadītājiem šajā naktī nopelnīt mazliet vairāk, lai būtu droši, ka vajadzīgajā brīdī Tev būs pieejams auto. 

Piemērojot augstāko tarifu, mēs mudināsim Taxify pieslēgties vairāk vadītāju, rūpējoties par to, lai Tev vajadzīgajā brīdī būtu pieejams auto un varētu nokļūt svinību vietā droši un laicīgi! Turklāt tas dos iespēju vadītājiem, kuri smagi strādā visu gadu, nopelnīt mazliet vairāk - tās tomēr ir Jaunā Gada svinības! Papildus, lai nodrošinātu īsāko gaidīšanas laiku, Taxify aplikācija pēc izsaukuma Tevi automātiski savienos ar tuvāko, pieejamo auto.

Did this answer your question?