Jei nesinaudojote mobiliuoju mokėjimu, tačiau jūsų sąskaitoje yra mokestis, tai gali būti mūsų laikinas kortelės patikrinimas, o ne faktinis mokestis.

Mums labai svarbu autorizuoti (patvirtinti) Jūsų mokėjimo kortelę tam, kad išvengti/sumažinti nelegalius veiksmus ar kitas įtartinas veiklas, kurios galėtų pakenkti Jūsų duomenims arba pačiai kortelei.

Prašome atkreipti dėmesį, jog sistema tikrins Jūsų mokėjimus iki pirmųjų penkių kelionių ir tai tik lėšų rezervacija tam, kad patvirtinumėme mokėjimus. Mokestis atlieka laikiną kortelės patvirtinimą, kurio vertė  1 € (ekvivalentinis kitomis valiutomis) už visas naujai pridėtas kredito korteles. Ši suma niekada nepalieka jūsų banko sąskaitos, ji laikoma akimirksniui ir bus prieinama netrukus po to.

Jeigu turite daugiau klausimų ar norite gauti daugiau informacijos šia tema - susisiekite. Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus!

PASTABA: Jei niekada neužsisakėte pavežėjimo su Taxify programėle, įsitikinkite, kad savo paskyros nedavėte naudotis kitiems žmonėms.

Did this answer your question?