Loginem jest adres mailowy użyty podczas rejestracji, a hasło zostało ustawione przez Ciebie. W przypadku problemów z logowaniem proszę o kontakt na adres mailowy warsaw@taxify.eu 

PANEL ADMINISTRACYJNY

Po zalogowaniu się, w zakładce Panel administracyjny widoczne są 4 sekcje:

  • zaakceptowani i oczekujący na akceptację kierowcy
  • zaakceptowane i oczekujące na akceptację pojazd

DODAWANIE KIEROWCÓW

W zakładce KIEROWCY, znajduje się lista już dodanych kierowców, a także jest możliwość dodania kolejnych. Kliknij "Dodaj kierowcę" aby rozpocząć proces rejestracji kierowcy. 

Aby dodać kierowcę należy w pierwszym kroku podać jego adres mailowy oraz numer telefonu i nacisnąć przycisk Następny:

W celu wypełnienia reszty danych należy kliknąć na link "Kontynuuj rejestrację". 

Wypełnij resztę informacji abyśmy mogli aktywować konto kierowcy.

DODAWANIE SAMOCHODÓW

Aby dodać samochód do swojej floty wystarczy nacisnąć przycisk 'Dodaj pojazd' oraz wypełnić kolejno następujące pola: marka i model, rok produkcji, numer rejestracyjny, kolor oraz liczba miejsc (dla pasażerów). Nie należy podawać żadnego numeru telefonu w tym miejscu.

Po wypełnieniu wymaganych danych wystarczy nacisnąć przycisk 'Następny' i samochód w niedługim czasie zostanie aktywowany. Dokumenty pojazdu należy przesłać w formie zdjęcia lub skanu na adres warsaw@taxify.eu. Wymagane dokumenty to zdjęcie samochodu, dowód rejestracyjny oraz ubezpieczenie OC. 

TYGODNIOWE RAPORTY

W tej zakładce znajdziesz podsumowanie każdego tygodnia. Raport możesz pobrać klikając w napis CSV. Pobrany plik możesz otworzyć w programie MS Excel. Tutaj możesz przeczytać jak zrobić to poprawnie: https://support.office.com/pl-pl/article/Importowanie-lub-eksportowanie-plik%C3%B3w-tekstowych-txt-lub-csv-5250ac4c-663c-47ce-937b-339e391393ba

FAKTURY

W panelu flotowym można pobrać faktury za przejazdy oraz faktury prowizyjne. Faktury prowizyjne będą dostępne dopiero po zakończeniu miesiąca.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: warsaw@taxify.eu

Did this answer your question?