Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto w tym miejscu:


Loginem jest adres mailowy użyty podczas rejestracji, a hasło zostało przesłane na maila. W przypadku problemów z logowaniem proszę o kontakt: dominik.wolski@taxify.eu

Po zalogowaniu się w zakładce Dashboard widoczne są 4 sekcje, zaakceptowane i oczekujące na akceptację pojazdy oraz zaakceptowani i oczekujący na akceptację kierowcy

Aby dodać samochód do swojej floty wystarczy nacisnąć przycisk 'Add Vehicle' oraz wypełnić kolejno następujące pola: marka i model, rok produkcji, numer rejestracyjny, kolor oraz liczba miejsc (dla pasażerów). Nie należy podawać żadnego numeru telefonu w tym miejscu.

Po wypełnieniu wymaganych danych wystarczy nacisnąć przycisk 'Next' i samochód w niedługim czasie zostanie aktywowany. Dokumenty pojazdu należy przesłać w formie zdjęcia lub skanu na adres warsaw@taxify.eu. Wymagane dokumenty to dowód rejestracyjny oraz ubezpieczenie OC. 


Proces można powtórzyć z kolejnym pojazdem klikając na 'Add another driver'.

Aby dodać kierowcę, na zakładce Dashboard należy kliknąć 'Add Driver' i wypełnić co najmniej 2 kroki rejestracji podając adres mailowy, numer telefonu, imię i nazwisko kierowcy. Dane dotyczące przelewu zostaną uzupełnione automatycznie.

Po wpisaniu adresu mailowego i nr telefonu kierowcy i naciśnięciu przycisku 'Next' pojawi się następujący ekran:

W celu wypełnienia reszty danych należy kliknąć na link 'Continue with registration'. 

Wypełnienie pól Imię i Nazwisko oraz kliknięcie 'Następny' pozwolą na aktywację konta kierowcy. Konieczne będzie uzupełnienie dokumentów, które można dosłać do nas mailem na adres: warsaw@taxify.eu Ewentualnie kierowca może również dostarczyć do nas swoje dokumenty osobiście. Wymagamy skanów bądź zdjęć: dowodu osobistego, prawa jazdy, zaświadczenia o niekaralności oraz zaświadczenia o ilości punków karnych. 

Aby dodać kolejnego kierowcę, wystarczy po kliknięciu 'Następny' na poprzedniej stronie zamknąć okno, w którym wypełniana była ta rejestracja i wybrać 'Add another driver'.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Dominik Wolski
dominik.wolski@taxify.eu

Did this answer your question?