Aby ste mohli s Taxify jazdiť efektívnejšie, aplikácia Vám dovolí prijať ďalšiu objednávku ešte pred ukončením tej prebiehajúcej.
To znamená, že aplikácia Taxify Vodič oznámi novú objednávku pár minút predtým ako vysadíte cestujúceho v jeho destinácii.

Fukctionalitu sme nazvali Back to Back (B2B):

  1. Oznámenie o prichádzajúcej objednávke
  2. Očakávaný čas príchodu
  3. Nové Miesto vyzdvihnutia vidíte navrchu obrazovky, nad prebiehajúcou objednávkou 

Hlavné body

1. Oznámenie o prichádzajúcej objednávke počas prebiehajúcej objednávky budete dostávať keď si to zapnete v aplikácii v Menu počas objednávky.
2. Predtým, ako prichádzajúcu objednávku akceptujete, ubezpečte sa s momentálnym cestujúcim, že jeho destinácia je konečná.
3. Keď vysadíte cestujúceho, pokračujte rovno k Miestu vyzdvihnutianovej objednávky. Inak môže cestujúci objednávku zrušiť.

Ak práve nechcete prijímať nové objednávky vrámci prebiehajúcej objednávky, vypnite túto funkciu v Menu počas objednávky.

Aby ste zvýšili efektivitu tejto funkcionality, zadajte vždy cieľ momentálnej objednávky. Iba tak Vám pošleme novú objednávku v mieste Vášho cieľa, aby ste si zvýšili zárobky.

V prípade otázok alebo pripomienok nás kontaktujte cez aplikáciu. Aby ste mali túto funkcionalitu v aplikácii, je nutné si aplikáciu Taxify Vodič (Taxify Driver) aktualizovať.

Prajeme príjemné jazdenie,
Taxify Tím Bratislava

Did this answer your question?